Virtus et Honor, síla a čest. Hodnoty, které se z naší společnosti postupně vytrácejí. Právě pod názvem „Virtus et Honor“ se tuto sobotu v Brně uskutečnil boxerský turnaj. Jako Nacionalisté totiž nehodláme přihlížet, nebo se snad dokonce smířit s tímto úpadkem naší společnosti. Tato dvě slova pro nás nejsou pouze nějakým prázdným heslem nebo dávnou historií. Je to právě box, který dokonale ztělesňuje jejich význam.

Photo_2022-03-30_16-22-56-4

Sobota, 26. března, Brno. Je slunečný podvečer a v plném sále ověšeném transparenty a vlajkami se schyluje k prvnímu zápasu. Těch se nakonec v bouřlivé atmosféře uskutečnilo 11. Není účelem tohoto článku detailně rozebírat jeden po druhém nebo je hodnotit po sportovní stránce. Všichni borci, kteří se postavili do ringu, jsou vítězi. V kamarádské atmosféře a se vzájemným respektem ze sebe vydali maximum, za což si zaslouží obrovský dík a uznání. Speciální poděkování patří zahraničním zápasníkům ze Slovenska a Německa. V neposlední řadě je třeba poděkovat také rozhodčím a všem, kteří se podíleli na organizaci celé akce.

Photo_2022-03-30_16-22-56-5

Chceš podpořit naše úsilí o Zdravý národ? Kup si triko Virtus et Honor. Anebo trénuj a přihlas se k dalšímu ročníku. Přes sto lidí v obecenstvu je pro nás jasný signál, že z turnaje musíme udělat každoroční tradici.

Photo_2022-03-30_16-22-56-3


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Menu

Sdílejte s námi

.

.

.

.