Smrt si říká pokrok

Liberální ekonomové tvrdí, že bez zahraniční pracovní síly se naše stárnoucí populace neobejde. A proto prý je migrace prospěšná věc. Ti samí liberálové se zároveň snaží očkovat společnosti feminismus, genderismus a homosexualismus. Kruh se uzavírá.

Tři výše zmíněné -ismy mají za následek vnášení zmatku do přirozených společenských úloh muž - otec, žena - matka, kteří společně s dětmi tvoří rodinu. To už je dávno v rámci pokroku považováno za přežitek. Ideálem dneška je naopak homosexuální pár. Ten má ovšem jednu „drobnou“ vadu. Nemůže plodit děti.

111111111111111111111

 Tak nám v Evropě vesele dál klesá porodnost. U nás se to netýká například romské menšiny. Ať už si o ní myslíme cokoliv, přehnanou tolerancí ke gayům rozhodně netrpí. Slovíčko "buzerant" u nich platí za běžnou nadávku. O feminismus se nezajímají a o genderových studiích nemá průměrný Rom ani ponětí. Jejich rodiny díky tomu rostou a mají stále silné postavení. Vedle toho Češi vymírají. Nejinak je tomu v západní Evropě, kolébce zhoubného marxismu.

Majorita zemí jako je Německo, Francie či Anglie stárne. Tedy vymírá. Populační růst vykazují pouze komunity přistěhovalců z muslimských zemí. Jak víme, islám západní pavědy z pera marxistů neuznává. Homosexualitu trestá a úlohy mužů a žen konzervativně střeží. A tak u nich lze očekávat růst. Zde levičák a liberál namítne, že to je přece pokrok. Největší porodnost mají v zaostalé Africe. Ale pokud tento pokrok má znamenat naši pomalou smrt, musíme ho odmítnout! Protože těch, kterými nás bílé Evropany, chtějí nahradit, se nikdy jejich pokrok týkat nebude.

Celá věc má i socioekonomickou dimenzi. Materialismus nás nutí měnit tradiční hierarchii priorit. Peníze už nejsou prostředkem pro zabezpečení rodiny. Staly se vším. Spolu s pokrokem jsou novodobým božstvem. Příroda nezná pokrok a neptá se na rádoby ušlechtilé motivy a ideály. Pokud jsme natolik zpohodlněli, že vlastní budoucnost měníme za kariéru, peníze a zdánlivý luxus, příroda nás smete. Tuto naší slabost po zásluze potrestá.

Menu

Sdílejte s námi

.

.

.

.