EURONET

12mars

12. března před 35 lety v Evropě vůbec poprvé započala kooperace mezi národně revolučními subjekty tzv. Třetí cesty, jejíž jsem byl součástí.

Toto datum jsme zvolili ke spuštění “Euronetu”, který si klade za cíl šířit naše myšlenky v mnoha evropských jazycích.

Děje se tak v příhodný okamžik, kdy se Evropa stala dějištěm války a její ekonomiky se potýkají s důsledky pandemie.

Náš úkol není snadný. Evropa je zasažena vnitřním rozkladem v podobě demografického úpadku, mocnou lobby a sebevražednou ideologií, jakýmsi duchovním morem, potomkem Frankfurtské školy. Na mezinárodním poli je sice Evropa ekonomickou mocností, vojensky je však upozaděna Spojenými státy, Ruskem, Čínou, Tureckem a Velkou Británií.   

Energeticky je Evropa závislá na ostatních kontinentech a její snahy o zotavení jsou všude podkopávány. V Africe Američany, Číňany, Turky a Rusy. Pouze v Indo-Pacifiku se Evropě společně s Japonskem daří vzdorovat Američanům, kteří s Pekingem usilují o vytvoření nové Jalty.

Mezitím ceny ropy a plynu nám hrozí definitivně zabránit postavit se na vlastní nohy, což je ohroženo také dalšími důležitými faktory, například nedostatkem obilí, které nám Číňané doslova kradou před nosem.

V úpadku je také železný a ocelový průmysl, zaostáváme v jaderné energetice. V této nebezpečné situaci je očekáváno spuštění “Velkého resetu” v rámci “Agendy 2030”.

Kvůli technologiím je naše společnost na cestě k tyranii.     

Musíme se konečně probudit a jednat, abychom do našich duší vnesli novou sílu a energii, ideál mužství, organické a sociální vnímání politiky.

Musíme a chceme tak učinit ve jménu našich společných kořenů, v zájmu evropských národů a v duchu imperiální Evropy.

Bude to dlouhá a náročná cesta, ale bude naše.

Nechceme ty, kteří očekávají spásu zvenčí. Nechceme ty, kteří se již necítí spjati se svou půdou a svými lidmi, a kteří čekají na spasitele, ať už to má být kdokoliv.

Nechceme pochybovače, protože jsme radikální a revoluční. Zahořklý a poraženecký extremismus necháme buržoazii.

Nechceme ty, kteří čekají na zázrak, který by příšel okudkoliv kromě Evropy. Jsme pány vlastního osudu.

Právě v tomto duchu, který budeme za každou cenu prosazovat, chceme jednat v politice, metapolitice a každodenním životě.

12. březen je toho začátkem!

Gabriele Adinolfi

Sledujte více na t.me/EurNet

Menu

Sdílejte s námi

.

.

.

.