Aliance Fortress Europe

95489625_585705905401608_8380671329933721600_n

Kamarádi napříč Evropou!

Zhruba před rokem se zrodila Aliance Pevnost Evropa jako záštita pro spolupráci nacionalistických organizací, které jsou nositelkami protišovinistické myšlenky Evropy národů ve svých zemích. Díky globální krizi způsobené COVIDEM-19 se bohužel nemůže uskutečnit naše druhá konference. V této zprávě vás chceme informovat o našich dosavadních úspěších a nejbližších plánech. Během uplynulého roku uspořádala Aliance pět setkání ve čtyřech členských státech v podobě konferencí, demonstrací a vzpomínkových akcí. Při těchto příležitostech se ještě více upevnilo naše, již tak pevné, kamarádské pouto.

Nebylo téměř chvíle, kdy bychom nepocítili skryté nebo otevřené útoky vládnoucích orgánů na naši Alianci. Bezvýhradně jsme čelili těmto pokusům o zastrašení a znemožnění naší činnosti. Na svých akcích jsme zdůrazňovali, že na rozdíl od destruktivní politiky Evropské unie musí federativní uspořádání sloužit pouze společným zájmům národů starého kontinentu při zachování národní suverenity na základě našich starodávných tradic.

Naše plány se v nejbližší budoucnosti budou odvíjet od vývoje pandemie, nicméně je jisté, že již brzy spustíme internetovou platformu, kde budeme detailně informovat o našich aktivitách a publikovat svá prohlášení. Těšíme se na budoucí setkávání a další organizace, které se časem stanou našimi plnohodnotnými členy. Věříme, že základním předpokladem naší síly v současnosti, stejně tak naděje v zářnou budoucnost, je respekt k naší minulosti. Z těchto pohnutek představíme projekt, ve kterém budou váleční veteráni, kteří nasazovali život za svou vlast, sdělovat své zážitky a zkušenosti veřejnosti. Doufáme, že se stanou inspirací mladé generaci.

S pevným odhodláním budeme pokračovat ve společném boji a nikdy nekončící práci. Zítřek patří nám!

Aliance Pevnost Evropa

20.4.2020

Menu

Sdílejte s námi

.

.

.

.